Leasing

Leasing

Oferuję pomoc w wyborze leasingu samochodów osobowych, pojazdów nowych i używanych. Przy wyborze procedury Szybki Leasing wymagam jedynie minimum formalności, bez zbędnych dokumentów i zaświadczeń. Atrakcyjne i elastyczne warunki finansowania, ubezpieczenia, karty paliwowej oraz współpraca z największymi dostawcami, dealerami i markami pojazdów pomogą Ci w prowadzeniu biznesu.

Oferuję leasing samochodów dostawczych, nowych i używanych.
Nowoczesne, wydajne i ekologiczne pojazdy ciężarowe decydują o standardzie usług transportowych. Proponuję specjalną ofertę leasingową, dzięki której zbudujesz nową bazę transportową i staniesz się silniejszym graczem na rynku.

Maszyny i urządzenia.
Coraz wyższa jakość oferowanych produktów i usług oraz rosnąca konkurencja rynkowa wymaga od firm stałego unowocześniania parku maszynowego. Wiem o tym doskonale i dlatego mam dla Ciebie specjalną ofertę leasingową, dzięki której możesz używać w swojej działalności najnowszych maszyn i urządzeń.

Sprzęt IT
Postęp technologiczny na rynku sprzętu IT jest niezwykle dynamiczny. Dostępność najnowocześniejszych rozwiązań i wykorzystanie ich w bieżącej działalności firmy to podstawa biznesu. Leasing IT stwarza możliwość dokładnego planowania Twoich wydatków na infrastrukturę w przyszłych okresach, gdyż opłaty leasingowe są niezmienne przez cały okres trwania umowy. Współpracuję z literami, którzy to dzięki współpracy z największymi dystrybutorami na rynku mogą zaoferować Twojej firmie leasing sprzętu znanych światowych producentów.